Новини

Капличку Божої Матері будує громада

Обов’язок депутата – працювати на благо людей і виконувати свої обіцянки. За таким принципом працює вже протягом багатьох років депутатка Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко.

На черговому прийомі громадян до депутатки звернулись активісти Голенищівського старостату Закупненьскої територіальної громади, до якого входять села Романівка і Голенищево – надзвичайно мальовничі населені пункти. Жителі сіл давно мріють побудувати на своїй території капличку Божої Матері. Для цього обрали неймовірно гарне місце – серед сосен, на роздоріжжі, щоб Богородиця захищала людей від лиха, а ще, щоб благословляла місцевих діток в добру путь, коли ті вирушають шкільним автобусом на навчання в школу в сусіднє селище.

Тому з проханням допомогти реалізувати задум активісти села звернулися до Уляни Ткаченко, яка посприяла, аби мрія людей здійснилася. Так, для будівництва каплички було надано металеві конструкції, цемент, бруківку, бордюр. Маючи матеріали, жителі села на чолі зі старостою Зоєю Сватюк, невдовзі розпочнуть роботи.

Крокуючи напрямком конкретних справ, працюємо заради добробуту кожного жителя Хмельниччини!

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт