Новини

Нові ігрові комплекси у Шепетівській «Ластівці»

Безпека, зручність, практичність, доступність і дизайн – це основні вимоги до дитячих майданчиків нашого часу.

Турбота про здоров'я та дозвілля молоді – один із першочергових курсів соціального спрямування команди ПП «За конкретні справи», її лідерів – народного депутата України Олександра Гереги, Галини Гереги та компанії «Епіцентр К» – так було і буде завжди.

«18 травня відвідала Шепетівський дошкільний навчальний заклад «Ластівка». На цьому тижні це вже вдруге, тож з нетерпінням чекала дня, коли доставимо дитячий майданчик, доповнивши простір закладу сучасними ігровими елементами. Адже погодьтесь, відголоски пострадянського благоустрою потрібно викорінювати.

Хочу наголосити та й шепетівчани знають, що атмосфера в садочку дуже приємна й по-домашньому тепла, затишна, завдяки якій малюки сприймають розлуку з мамою і близькими набагато спокійніше та легше.

Дякуючи виховательському складу ДНЗ №3, батькам, директору Лілії Вознюк та активному татові Сергію Малярчуку, які дбають про настрій та бажання дошкільнят ходити до садочку, ми додали фарб для радісного відпочинку малечі.

Пам'ятаємо, що наближається Міжнародний День захисту дітей, коли весь світ відзначатиме заклик міжнародних спільнот до батьків, громадських організацій та урядів визнавати пріоритетними права дітей і сприяти їх здійсненню», – зауважила депутат Хмельницької обласної ради Світлана Павлишина.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт