Новини

Стратегії розвитку об’єднаних територіальних громад

11 і 13 травня на Городоччині відбулися зустрічі ініціативних груп старостинських округів.

Перша – в селі Скіпче в приміщенні сільської ради представників Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» з активом села. Обговорювались питання соціально-культурного розвитку громади та співпраці на майбутнє.

Також відбулося зібрання ініціативних груп старостинських округів Городоцької та Сатанівської об’єднаних територіальних громад (с. Нове Поріччя та с. Хоптинці).

Учасники зустрічі обговорили питання взаємодії громад щодо поширення досвіду роботи, взаємодії з суб’єктами надання адміністративних та соціальних послуг, також узгоджено напрямки співпраці, критерії розробки соціальних проєктів для залучення коштів з Державного бюджету України та інших джерел надходження на розвиток соціальних послуг в громадах.

А 17 травня м. Городок в приміщенні громадської приймальні народного депутата України Олександра Гереги відбувся круглий стіл за участю депутата Хмельницької обласної ради від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Володимира Поворозника, депутата Городоцької міської ради Віктора Цвяка та представників Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи».

На зустрічі Володимир Поворозник ознайомив з роботою комісій обласної ради та підвів підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних некомерційних підприємств, закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області за 2020 рік. Віктор Цвяк розповів про проблемні питання польської громади міста та шляхи їх вирішення.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт