Новини

Теренами медичних закладів Шепетівщини

«Підсумовуючи візит в якості координаторки Оперативного штабу з протидії коронавірусу в Хмельницькій області, який був створений  Олександром та Галиною Герегами в минулому році, до комунального некомерційного підприємства «Грицівська лікарня» Шепетівського району, не можу не написати про наших неймовірних медиків.

Причин для поїздки було багато, проте основна – доставка до лікарні кисневого концентратору, кисневих масок, також захисних масок для персоналу.

У вищевказаному медичному закладі проходять постковідну терапію багато хворих з Шепетівської багатопрофільної лікарні. Адже відомо, що люди, які перенесли коронавірусну хворобу COVID-19, мають проблеми з низькою сатурацією крові та пошкодження легенів. Тому ці пацієнти потребують кисневої підтримки, і ми, команда обласного штабу, знову відгукнулися на звернення.

Що важливо та заслуговує на особливе визнання – це завзяття колективу Грицівської лікарні та його вміння долати щоденні виклики. Необхідно підкреслити, що медзаклад має в арсеналі навички та професійну підготовку щодо надання шести видів послуг в сфері охорони здоров'я, і серед них, навіть паліативна допомога.

Тому населення смт Гриців та Шепетівщини – в надійних руках, а наше завдання – завжди бути підтримкою та віддавати сторицею цим борцям за здоров'я та життя людей.

Не змогла оминути й славнозвісний фельдшерсько-акушерський пункт в с. Лотівка Шепетівського району, де також працюють чудові та цінні люди, компетентні фахівці та майстри своєї справи.

    

Вони власним прикладом заряджають всіх навколо та демонструють витримку, високі професійні якості, надзвичайну людяність та добросердність. Ми їм доставили засоби індивідуального захисту та аптечки. Дуже приємно було зустрітися та поспілкуватися з фельдшером – пані Надією Саєнко, яку всі поважають, до чиєї думки дослухаються.

 

Дякую Вам, шановні вартові здоров'я подолян! Нехай робота буде частіше в радість, а ці важкі для країни місяці – скоріше минають! Наснаги й міцності Вам, миру та злагоди в душах і серцях!» – наголосила депутат Хмельнциької обласної ради Світлана Павлишина.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт