Новини

Боротьба 10-річного Олексія Алєксандрова з викликами долі

«Історія Олексія Алєксандрова з м. Ужгород вразила мене в саме серце. Хочу поділитися нею, щоб підтримати цього мужнього хлопчика та його родину, і надихнути інших не здаватися!

З 4-х років, лікуючи складну вроджену аномалію розвитку лівої ноги з укороченням на 17 см, Олексій займається плаванням. З часом любов до цього заняття переросла у справжню пристрасть, результатом якої стали численні перемоги у змаганнях. Нещодавно Олексій здобув 1 місце в Закарпатській області! Та замість того, щоб продовжити боротьбу на всеукраїнських перегонах, Олексій вирушив до Харкова на чергову операцію з подовження ніжки (а Їх у нього було вже 16). Хлопчик терпляче ставиться до викликів, які трапились на його життєвому шляху. Та все ж вони складні для усієї сім’ї, адже кожне операційне втручання потребує чималих коштів.

До мене звернувся батько Олексія з проханням допомогти знайти кошти на операцію. На моє депутатське звернення Харківська обласна клінічна травматологічна лікарня висловила готовність здійснити операцію в рамках бюджетного фінансування, однак для цього необхідно придбати призначені металоконструкції. Оскільки всю свою зарплату я завжди віддаю на допомогу тим, хто цього найбільше потребує, випадок Олексія не став винятком... Хлопчик отримав необхідні кошти і вже знаходиться у Харкові, де завтра, 23 квітня, відбудеться операція.

Бажаю Олексію, щоб все пройшло успішно! Ніколи не втрачай віри у себе! Переконаний, що попереду – ще не одна перемога!», – наголосив народний депутат України Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт