Новини

Хмельницький виграв приз ПАРЄ за просування європейських ідей

Місто Хмельницький виграло 2021 Europe Prize – найвищу нагороду, яку щорічно присуджує Парламентська Асамблея Ради Європи!

Фото @spektro_fl2

Відомо, що Хмельницький активно співпрацює зі своїми 13 містами-побратимами – Сілістрою у Болгарії, Руставі у Грузії, Шауляєм у Литві, Бєльцями у Молдові, Цеханувом у Польщі, Бором у Сербії, Манізесом в Іспанії, Крамфорсом у Швеції, українським Старобільськом, Кармелем в Ізраїлі, Акваскальєнтес у Мексиці, Модесто у США та Шицзячжуанем у Китаї.

У 2020 році задля співпраці з містами-побратимами Хмельницький створив унікальний проєкт – онлайн-платформу, на якій є інформація міста і його побратимів про можливості для інвестицій та експорту, з презентаціями стратегічних проєктів.

На фінальному етапі за приз змагалися також німецькі Бамберг і Мюнстер та польське Кельце.

«Разом з нашою командою «За конкретні справи» щиро радіємо такому титулу нашого міста, адже ми завжди робимо все задля того, щоб моя рідна Хмельниччина стала показовою для всієї України Асамблея відзначає постійну співпрацю, економічне, наукове, технічне та культурне партнерство з європейськими містами. Нагорода Europe Prize заснована у 1955 році і є найвищою відзнакою, що може бути присуджена європейському місту, і ми з гордістю продовжуємо робити все, щоб тримати марку провідного європейського міста!» – наголосив народний депутат України Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт