Новини

Доставка кисню в лікарні Хмельниччини продовжується

В медичні заклади Хмельницької області і місто Хмельницький, де перебувають хворі на коронавірусну хворобу COVID-19, має надійти близько 50 тон рідкого кисню.

Через зростання темпів розповсюдження COVID-19 в країні спостерігається дефіцит життєво необхідного хворим кисню. І Хмельницька область несталавиключенням. За сприяння народних депутатів України ОлександраГереги, Олени Копанчук, Андрія Іванчукамедичні заклади уже неодноразово отримували вкрай необхідний в умовах пандемії рідкий кисень. Однак на цьому благодійна допомога не завершується.

Так, сьогодні вночі, коли в області виникла ситуація з нестачею кисню, команда однодумців «За конкретні справи» оперативно відреагувала і швидко доставила необхідний кисень від компанії «Карпатнафтохім» в розмірі 8 тон о 2-й годині ночі в лікарні області.

Вміння вирішувати проблеми швидко і оперативно – наша прерогатива! Уже зараз рідкий кисень у розмірі 20 тон відвантажується у м. Запоріжжя від комбінату «Запоріжсталь» групи «Метінвест» (директор Олександр Мироненко). Він буде доставлений сьогодні вночі та наданий усім опорним медичним закладам, де є хворі на COVID-19.

Чергова партія рідкого кисню від компанії «Карпатнафтохім» готується у розмірі 20 тон і також буде доставлена в Хмельницьку область у п’ятницю, 16 квітня. Допомогу продовжують отримувати усі опорні лікарні, а це – Волочиська, Дунаївців, Теофіполя, Шепетівки, Ізяслава, Старокостянтинова, Славути, Полонного, Городка, а також Хмельницька інфекційна лікарня, Хмельницька міська лікарня та Хмельницький госпіталь ветеранів.

«Вчора, 13 квітня, закінчився кисень у балонах. Ми очікували поставку кисню зі Львова, але за декілька годин зателефонували, що виникли проблеми з доставкою, зможуть пізніше вирішити цю проблему. А проблема у лікарні серйозна, бо всі хворі, які знаходяться на лікуванні – всі кисневозалежні. Ми зрозуміли що Львів не встигає, і нам не вистачає балонів, тому почали звертатись до всіх, хто зміг би допомогти. На щастя, відгукнувся і виручив з біди Олександр Герега, який о 2-й годині ночі безкоштовно привіз 2 тони рідкого кисню, а також допомогли інші медичні заклади – в критичних ситуаціях лікарі завжди допомагають один одному і позичають необхідний кисень. Завдяки цим людям був заповнений кріоциліндр, якого вистачить на 2 доби. Сьогодні на лікуванні знаходиться 213 хворих. Що буде завтра – напевне не знаємо, але сподіваємося на допомогу», – зазначила головний лікар Хмельницької міської інфекційної лікарні Оксана Піддубна.

Слова вдячності виразили також директорка Хмельницького госпіталю ветеранів війни Оксана Бочкарьова, директор Славутської міської лікарні Леонід Радзивілюк.

«Від імені усього колективу лікарні, мешканців Шепетівщини хочу подякувати народним депутатам Олександру Герезі, Олені Копанчук, Андрію Іванчуку за надану допомогу у вигляді рідкого кисню. Міцно тисну Вам руку і нехай Ваше добро повернеться Вам сторицею», – зазначив в.о. головного лікаря Шепетівської ЦРЛ Наумець Олександр .

Дуже важливо вчасно протягнути руку допомоги тим, хто цього найбільше потребує. Команда політичної партії «За конкретні справи» продовжує докладати всіх зусиль задля того, щоб лікарні Хмельницької області не мали нестачі кисню для пацієнтів, хворих на COVID-19.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт