Новини

Фонд «Реал Мадрид» відзначив роботу ГО «Епіцентр дітям»

Два роки тому була підписана угода з іспанськими партнерами – Фондом «Реал Мадрид» про подальше співробітництво. Українська громадська організація «Епіцентр дітям» стала стратегічним партнером Фонду і єдиною у світі серед 80 країн, де створені такі школи.

Було докладено максимум зусиль для реалізації проєкту. Після підписання контракту були відкриті школи у Тернополі, незабаром – ще 9 шкіл на Хмельниччині, в Ірпені та Києві. Зараз в них навчається близько 800 дітей із соціально незахищених родин. Відкинувши будь-який пафос, але це – велика відповідальність!

Народний депутат України, віцепрезидент Української асоціації футболу Олександр Володимирович Герега: «Приємно, що Фонд «Реал Мадрид» відзначив роботу громадської організації як відмінну. Пишаюся досягненнями тренерів та вчителів, усіх волонтерів, Тараса Гереги, як віцепрезидента громадської організації, та особливо тішуся досягненнями кожної дитини, яка навчається футболу чи баскетболу, шахам чи вчить англійську в школах. «Епіцентр», як фінансовий партнер проєкту, й надалі допомагатиме школі Фонду «Реал Мадрид» розвиватися, ремонтуючи та будуючи спортивні зали та футбольні поля, забезпечуючи дітей всім необхідним для занять».

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт