Новини

Депутат облради працює в Ленковецькій ОТГ

25 березня візит в рамках депутатської діяльності Світлани Павлишиної відбувся до Ленковецької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, де вона також зустрілася із мешканцями Ленковецької об’єднаної територіальної громади Шепетівського району на Хмельниччині.

В важкі часи карантинних обмежень команда «За конкретні справи» всіма силами підтримує сільську медицину та тримає зв'язок із жителями ОТГ.

Здається, усі проблемні питання схожі, і вже неодноразово лунали на такого роду зборах, тому не дивно, що критичними виявляються знову ж наступні:

  • забезпеченість місцевості медичними пунктами;
  • суттєві прогалини в благоустрої,
  • відсутності транспорту.

Як зазначають самі жителі громади, балансувати на межі життя і виживання з обтяжуючими обставинами - конкурентоспроможністю, несправедливою ціновою політикою на продукцію, маючи власне дрібне господарство, дуже важко.

Найактуальнішим було звернення від жителів Марківець, Старих Бейзимів, Брикулі та Вербівців щодо сприяння в будівництві аптеки в селі Сульжин, яке визначено логістично правильним для всіх виборців.

Селяни з Чотирбоків просили допомогти забезпечити їх освітленням шляхом встановлення енергозберігаючих джерел.

Гірше те, що коли мешканці таких населених пунктів намагаються самостійно боротися за гідне життя та займатися власним мікробізнесом – в них виникають перепони і суттєві фінансові втрати через різницю в тарифах на реалізацію молока та інше, в порівнянні з суміжними селами.

«Тому, шановні друзі, дбаємо один про одного та не замовчуємо факти, які генерують ще більші ризики, з метою нормалізації життєдіяльності маленької адміністративно-територіальної одиниці,  великих міст та їх жителів, і країни в цілому!» – зазначила Світлана Павлишина.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт