Новини

«Питна вода» повинна дійти в села Хмельниччини

Однією з найсерйозніших проблем на сьогоднішній день для подолян та й загалом українців залишається постачання якісної води, левова частка селян досі заручники цього.

Проте мало кому відомо, що є вихід з ситуації, адже з 2005 року на Хмельниччині діє програма «Питна вода». На тому тижні депутат Хмельницької обласної ради Світлана Павлишина працювала над вирішенням такого питання для мешканців села Плесна у Шепетівському районі. Виборці звернулися за допомогою у будівництві мережі питного водопроводу для їх рідної місцини.

Тому, як депутат Хмельницької обласної ради, направила відповідне депуатське звернення голові Хмельницької обласної державної адміністрації С. Гамалію та голові Хмельницької обласної ради В. Лабазюк з проханням включити в обласну програму «Питна вода Хмельниччини» об'єкти вищезгаданого населеного пункту. Чекаємо найближчим часом на позитивні результати розгляду даного звернення.

Ми, члени команди «За конкретні справи», завжди пам'ятаємо, що кожна наша маленька перемога – це те, що життєво необхідно, в першу чергу, людям.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт