Новини

Страшне випробування для родини Ковальчуків з Шепетівщини

Цінувати кожен день, дякувати Богу за дах над головою, затишок в оселі, за рідних людей поруч...

18 березня депутат Хмельницької обласної ради Світлана Павлишина відвідала сім'ю погорільців Ковальчуків із села Городище Шепетівського району та передала їм чергову допомогу для ремонту і відбудови будинку після пожежі, яка сталася 12 лютого 2021 року. Найстрашніше – трагедія забрала чоловіка та батька родини.

«Дивлячись на Юрія, сина Ковальчуків, і спостерігаючи за результатами їх праці в оселі, місяць тому з останнього дня приїзду, охоплювали різні емоції, але сильнішими були відчуття вдячності та надії.

Вдячності – за небайдужих людей, які допомагають при трагедіях і пам'ятають про тих, хто потребує допомоги після пережитого стресу родини.

Надії, адже життя продовжується, і коли неймовірно важко, і коли Господь дає випробування, Він же і нагороджує силами та вчинками добрих людей на твоєму шляху. Таким є народний депутат України Олександр Герега, який з 2012 року ініціював та створив Програму допомоги потерпілим від пожеж, орієнтуючись на посилену підтримку погорільців, з ресурсів якої також працює наша команда.

Бажаємо пані Олені та її сину, пану Юрію, наснаги та витримки впоратися з усіма негараздами й швидше відновити домашній затишок! Миру та злагоди родині Ковальчуків із Шепетівщини», – зауважила Світлана Павлишина.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт