Новини

«За конкретні справи»: біду переможемо разом!

10 березня 2021 року трапилася масштабна страшна подія - пожежа в хірургічному відділенні Шепетівської центральної районної лікарні, де зайнялась покрівля.

На момент прибуття перших пожежних розрахунків горіло 20 кв. м покрівлі. Рятувальники спільно з персоналом евакуювали з приміщень двоповерхової будівлі 7 хворих та 16 працівників медзакладу та за допомогою автодрабини подали стволи на гасіння покрівлі.

Пацієнтів біля джерела займання не було, адже саме ця частина приміщення зараз знаходиться на ремонті. Там саме проводили мережі для підключення 30 кисневих точок, щоб лікувати хворих на коронавірусну інфекцію.

Депутат Хмельницької обласної ради від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Світлана Павлишина разом з командою «За конкретні справи» одразу відреагувала на цю трагедію.

Згідно Програми допомоги потерпілим від пожеж, яка функціонує з 2012 року, за сприяння народного депутата України Олександра Володимировича Гереги, були надані потрібні матеріали на повне відновлення хірургії.

  

Людям під силу відновити все, якщо налаштовані діяти, не покладаючи рук!

З надією на швидке усунення збитків та стрімку реконструкцію життєво необхідного сектору лікувального закладу, щиро вболіваємо за весь колектив лікарні, за здоров'я громадян і дбаємо про забезпечення гідних умов для пацієнтів Шепетівської ЦРЛ!

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт