Новини

Фонд часткового гарантування кредитів для фермерів

18 лютого Верховна Рада України підтримала створення Фонду часткового гарантування кредитів для фермерів, тому що однією із найболючіших проблем для малих та середніх агровиробників, в тому числі, фермерських господарств, є відсутність достатніх можливостей доступу до фінансових ресурсів.

Банки не поспішають пропонувати малим та середнім агровиробникам привабливі умови кредитування, оскільки розцінюють діяльність таких виробників як ризикову.

У зв’язку із цим важливим кроком на шляху створення та розширення можливостей фінансування для малих та середніх сільськогосподарських виробників є прийняття Верховною Радою законопроєкту про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві (№3205-2 від 25.05.2020 р.) в першому читанні.

«До другого читання депутатами будуть ще внесені додаткові поправки і пропозиції, які будуть надані виборцями з Хмельниччини», – зауважив парламентар Герега О.В.

Такий Фонд буде сприяти більш стабільному функціонуванню системи кредитування малих та середніх сільськогосподарських виробників шляхом часткового гарантування виконання зобов’язань позичальників перед кредитними установами.

Це зробить кредитування малих та середніх сільськогосподарських виробників більш привабливим для кредиторів та надасть можливість агровиробникам розвивати свій бізнес.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт