Новини

Відповідь на депутатський запит Олександра Гереги

Зношеність інженерних мереж – величезна проблема, яка давно потребує комплексного вирішення в Україні і особливої уваги влади на місцях.

На сесії Верховної Ради України Герега Олександр Володимирович звернувся із депутатським запитом за №24-02/393 від 03.02.2021 року до Голови Хмельницької обласної державної адміністрації Гамалія С.В. щодо забезпечення водопостачанням жителів сіл Гуків та Жабинці Гуківської сільської об'єднаної територіальної громади Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.

Депутатський запит – це вимога народного обранця до керівництва області і він отримав офіційну відповідь з питання, віднесеного до їх компетенції. Така ж відповідь надійшла відповідно і Голові Верховної Ради України Разумкову Д.О.

Визнавши актуальність цієї проблеми, Хмельницька облдержадміністрація у відповідь на запит пообіцяла розглянути питання виділення коштів з обласного бюджету на будівництво мереж водопостачання у Гукові та Жабинцях при уточненні показників обласного бюджету.

«Пильно стежитиму, аби забезпечення жителів області якісною питною водою залишалось пріоритетним питанням!» – зазначив народний депутат України Герега Олександр Володимирович.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт