Новини

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в м. Городок на Хмельниччині відбулось урочисте зібрання, приурочене 32-й річниці виведення військ колишнього СРСР з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З теплими та щирими словами звернулись до присутніх депутат Хмельницької обласної ради від «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Володимир Поворозник, голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимир Сайко.

Голова Городоцької районної організації політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Вадим Якубовський побажав від імені народного депутата України Олександра Гереги воїнам-афганцям та учасникам бойових дій на території інших держав міцного здоров’я, довгих років життя під мирним небом, а полеглим воїнам – вічної пам’яті!

Завершився захід спільним покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям. Вічна пам’ять Героям воїнам-інтернаціоналістам, які не повернулися з війни: Івану Кириченку, Олегу Бламару, Василю Харкуца, Івану Кучеру, Григорію Повху, Анатолію Косолапову.

  

В цей день на Дунаєвеччині також відбулося вшанування полеглих воїнів.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт