Новини

Більська школа – нова зона затишку і комфорту

Команда «За конкретні справи» завжди підтримує ті починання, які пов’язані з дітьми, з їх навчанням.

Поступове перетворення школи пострадянського типу у сучасний, приємний і цікавий навчальний заклад, де діти будуть почуватись затишно і комфортно – стало для нас пріоритетом. Візуальне оточення дітей у школі відіграє одну із важливих функцій у естетичному вихованні і формуванні позитивного сприйняття навчального закладу. Тому сучасна школа і має змінюватись не лише в плані якісного ведення навчально-виховного процесу, а й створювати цікаве і приємне візуальне середовище.

Саме тому завдяки систематичній наполегливій праці та підтримці народного депутата України Олександра Володимировича Гереги, депутата Хмельницької обласної ради Уляни Юріївни Ткаченко та всіх членів команди «За конкретні справи» у школярів Хмельниччини є така можливість.

Загальноосвітній школі І-ІІІ ст. імені К. І. Геренчука в с. Біла, що на Чемеровеччині, було надано будівельні матеріали, новий побутовий інвентар, техніка для сільськогосподарських робіт, а також допомогли облаштувати кабінет психолога та філології, подбали про створення комфортних умов для дітей, вчителів та всіх працівників школи.

Наша команда вже не перший рік працює за принципом «не словом, а ділом». Завжди надаємо потрібну допомогу освітнім закладам та сприяємо тому, щоб школярі навчались в належних умовах!

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт