Новини

У Славуті відкрили оновлене інфекційне відділення

Актуальність медичної галузі у спектрі укрупнення районів та наданні якісних медичних послуг – першочергове завдання для нашої команди.

Разом з укрупненням районів колишні районні лікарні здебільшого переходять у власність громад. Як приклад, Славутська міська лікарня відкрила для пацієнтів двері оновленого інфекційного відділення.

Капітальний ремонт тривав з 2019 р. Першу чергу здали в експлуатацію у березні минулого року. Варто відзначити – кошти залучали і з державної казни, і з місцевих бюджетів. Значну роль в оснащенні всім необхідним відіграла і допомога спонсорів.

Зокрема, за підтримки народного депутата України Олександра Володимировича Гереги та команди «За конкретні справи» лікарні було передано будівельні матеріали, ШВЛ-апарат, бактерицидні лампи, багатофункціональні ліжка, мобільний рентгенапарат та засоби індивідуального захисту.

    

Депутат Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий запевняє: «Ми завжди підтримуємо медицину нашої області. В теперішніх умовах – це вкрай важливо. Конкретними справами працюємо на благо подолян!».

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт