Новини

Програму «Питна вода Хмельниччини» продовжити!

Забезпечення жителів Хмельниччини якісною питною водою є одним з головних та найбільш важливих завдань, які потребують вжиття дієвих заходів в аспекті свого першочергового вирішення.

Серед найбільш актуальних питань з якісного водозабезпечення слід назвати фізичну зношеність діючих водопровідно-каналізаційних систем, а значна кількість ОТГ Хмельниччини взагалі не мають мереж водопровіду та водовідведення.

Програма «Питна вода Хмельниччини», яка була прийнята рішенням Хмельницької обласної ради від 11 червня 2008 по 2020 рр., мала на меті покращення забезпечення населення області питною водою. Дія даної Програми уже завершена, однак нагальні питання у сфері питного водопостачання не зняті.

Саме тому народний депутат України Олександр Герега направив депутатський запит щодо забезпечення водопостачанням жителів сіл Гуків та Жабинці Гуківської сільської ОТГ Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на голову Хмельницької ОДА Гамалія Сергія і 5 лютого запит буде озвучений на пленарному засіданні у Верховній Раді України.

Жителі об’єднаних територіальних громад Хмельниччини також звернулися до депутатів політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» з проханням про вжиття дієвих заходів з метою поліпшення якості питної води та організації якісного водопостачання.

Депутатська фракція політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» у Хмельницькій обласній раді зареєструвала офіційне звернення до голови Хмельницької обласної державної адміністрації з проханням розробити та реалізувати обласну програму у сфері забезпечення населення Хмельниччини питною водою.

 

Працювали, працюємо і будемо працювати задля добробуту наших земляків!

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт