Новини

Надсучасний ампліфікатор для Шепетівської ЦРЛ

Сьогодні зранку, 16 грудня, народний депутат України Олександр Герега разом з депутатом Хмельницької обласної ради від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Світланою Павлишиною передали надсучасний ампліфікатор у Шепетівську ЦРЛ та перевірили, як проходить реконструкція інфекційного відділення, що робиться силами команди «За конкретні справи». 

«Першочергове у боротьбі з коронавірусом – швидко та правильно поставлений діагноз. Тому ще з початку пандемії компанія «Епіцентр К» у складі оперативного штабу при Хмельницькій ОДА почала забезпечувати медичні заклади сучасним діагностичним обладнанням.

Перший і до сьогодні єдиний в області ампліфікатор, придбаний зусиллями команди, вже 8 місяців допомагає лікарям діагностувати хворобу в Хмельницькій обласній лікарні. Розуміючи, наскільки важлива діагностика в нинішній ситуації, підсилили потужності нашого регіону ще одним ампліфікатором.

Як розказала головна лікарка, щодня Шепетівська ЦРЛ активно використовує раніше передані компанією Епіцентр апарати ШВЛ.

Продовжуємо допомагати професійним командам лікарень Хмельниччини та всієї України, попереду ще багато роботи!» - зауважив народний депутат України Олександр Герега.

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт