Новини

Законопроєкт № 4130 прийнятий і став законом

2 грудня законопроєкт про безкоштовне харчування дітей загиблих військових підписаний Президентом України і став законом № 978-IX.

З початку 2016 року за ініціативою народного депутата України Гереги О.В. громадською організацією «За конкретні справи» на Хмельниччині щомісячно виплачувалися стипендії 57 (на сьогоднішній день – 44) неповнолітнім дітям загиблих воїнів АТО.

Але очевидно, що питання підтримки дітей загиблих військових мало бути вирішене на загальнодержавному рівні, тому разом з колегами ми подали до Верховної Ради законопроєкт, що закріплює загальнообов’язкову норму, згідно з якою органи державної влади та місцевого самоврядування, у підпорядкуванні яких перебувають державні та комунальні заклади дошкільної, загальної середньої, професійної чи фахової передвищої освіти, мають забезпечувати безоплатним харчуванням дітей загиблих Героїв.

Фото: https://bigkyiv.com.ua/

У сесійній залі законопроєкт №4130 від 18.09.2020 р. про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти), помер під час захисту незалежності та суверенітету України був підтриманий, за нього проголосували 324 парламентарі.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт