Новини

Спортивний шлях у житті дітей з "Реал Мадридом"

Зусиллями громадської організації "Епіцентр дітям" соціально-спортивні Школи Фонду "Реал Мадрид" відчинили свої двері у Києві.

Загалом у школах в Тернополі, Хмельницькому, Київській області та столиці навчаються понад 800 українських діток із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, – малозабезпечених, сиріт та напівсиріт, дітей з багатодітних родин.

Окрім безкоштовних тренувань з футболу та баскетболу, вихованці школи можуть вивчати іноземні мови та спілкуватися з психологами. Всі діти забезпечені харчуванням, спортивним інвентарем та формою.

На сьогодні Україна – єдина серед 80 держав-учасників проєкту Фонду «Реал Мадрид», яка має розгалужену мережу соціально-спортивних шкіл – це 14 локацій у чотирьох регіонах країни.

  

У всіх школах-учасницях проєкту була відновлена спортивна інфраструктура: зроблені капітальні ремонти в спортивних залах та відбудовані сучасні стадіони!

  

Щиро радію, що команда ГО «Епіцентр дітям» разом з віце-президентом Тарасом Герегою розвиває проєкт, даруючи шанс багатьом українським дітям знайти свій шлях в житті.

  

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт