Новини

В Комітеті створена робоча група з акцизного податку

На засіданні Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, яке відбулося 9 листопада, ухвалено рішення створити робочу групу з підготовки доопрацьованого законопроєкту про внесення змін до Податкового кодексу України щодо упорядкування структури акцизного податку.

Робоча група, яку очолить народний депутат Олександр Ковальчук, має підготувати новий законопроєкт на основі тих, що уже зареєстровані в парламенті. Зокрема, на основі проєктів законів № 3704, № 3704-1, № 3706, № 2345, № 2632, № 3539, № 2342, № 3093.

«Законопроєкт має бути зважений та погоджений Міністерством фінансів і Кабінетом Міністрів. Це питання повинне бути вирішено  не на шкоду державі та не на шкоду суспільству. Ми повинні дійти до консенсусу та вирішити його справедливо», – зазначив Голова Комітету Данило Гетманцев.

Народний депутат України Олександр Володимирович Герега разом з колегами – членами Комітету обговорили проєкт Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо упорядкування структури акцизного податку» № 3704. Цей документ не підтримало Міністерство фінансів, зважаючи на прямі втрати бюджету в розмірі близько 8 млрд грн у випадку його ухвалення.

Джерело: https://iportal.rada.gov.ua/  

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт