Новини

Чергове засідання Комітету з питань фінансів

30 жовтня 2020 року в режимі відеоконференції відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, де працює народний депутат України Герега Олександр Володимирович.

Першим питанням розглянули проєкт закону про Бюро економічної безпеки України (реєстр. № 3087-д) з урахуванням зауважень юридичного управління Апарату Верховної Ради України.

Комітет рекомендував ВР підтримати в другому читанні і в цілому – рішення прийнято.

Другим питанням члени Комітету розглянулипроєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері продажу дітям електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах (реєстр. № 3628 від 10.06.2020, Кабінет Міністрів України), друге читання.

Комітет вирішив рекомендувати ВР прийняти законопроєкт № 3628 в цілому як закон із урахуванням 18 місяців замість 24 місяців. Рішення прийнято.

Розглянули проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам (реєстр. № 4184 від 02.10.2020, н.д. Гетманцев Д.О. та група народних депутатів).

Комітет вирішив рекомендувати ВР законопроєкт № 4184 прийняти за основу – рішення прийнято.

Розпочали розгляд проєкту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень (реєстр. № 4101 від 15.09.2020, Кабінет Міністрів України), альтернативних та доопрацьований:

  • про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень (реєстр. № 4101-1 від 01.10.2020, н.д. Железняк Я.І.);
  • про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень (реєстр. № 4101-2 від 01.10.2020, н.д. Заблоцький М.Б., Сова О.Г., Петруняк Є.В.);
  • про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень (реєстр. № 4101-3 від 01.10.2020, н.д. Гетманцев Д.О., Сова О.Г., Ковальчук О.В., Аллахвердієва І.В.);
  • про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень (доопрацьований).

Продовження Комітету перенесено на понеділок, 2 листопада, в режимі відеоконференції.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт