Новини

Чергове засідання Комітету з питань фінансів

30 жовтня 2020 року в режимі відеоконференції відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, де працює народний депутат України Герега Олександр Володимирович.

Першим питанням розглянули проєкт закону про Бюро економічної безпеки України (реєстр. № 3087-д) з урахуванням зауважень юридичного управління Апарату Верховної Ради України.

Комітет рекомендував ВР підтримати в другому читанні і в цілому – рішення прийнято.

Другим питанням члени Комітету розглянулипроєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері продажу дітям електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах (реєстр. № 3628 від 10.06.2020, Кабінет Міністрів України), друге читання.

Комітет вирішив рекомендувати ВР прийняти законопроєкт № 3628 в цілому як закон із урахуванням 18 місяців замість 24 місяців. Рішення прийнято.

Розглянули проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам (реєстр. № 4184 від 02.10.2020, н.д. Гетманцев Д.О. та група народних депутатів).

Комітет вирішив рекомендувати ВР законопроєкт № 4184 прийняти за основу – рішення прийнято.

Розпочали розгляд проєкту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень (реєстр. № 4101 від 15.09.2020, Кабінет Міністрів України), альтернативних та доопрацьований:

  • про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень (реєстр. № 4101-1 від 01.10.2020, н.д. Железняк Я.І.);
  • про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень (реєстр. № 4101-2 від 01.10.2020, н.д. Заблоцький М.Б., Сова О.Г., Петруняк Є.В.);
  • про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень (реєстр. № 4101-3 від 01.10.2020, н.д. Гетманцев Д.О., Сова О.Г., Ковальчук О.В., Аллахвердієва І.В.);
  • про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень (доопрацьований).

Продовження Комітету перенесено на понеділок, 2 листопада, в режимі відеоконференції.

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт