Новини

Засідання Комітету в режимі відеоконференції

15 жовтня відбулосязасідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики в режимі відеоконференції.

Першим питанням члени Комітету розглянули проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збору даних та інформації необхідних для декларування окремих об’єктів оподаткування (реєстр. №4065 від 07.09.2020 р., н.д. Гетманцев Д.О.).

Законопроєкт підтриманий Мінфіном. Написаний разом з представниками бізнесу.

Альтернативний проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо зменшення тиску контролюючих органів на платників податків (реєстр. №4065-1 від 23.09.2020 р., н.д. Южаніна Н.П. та інші).

Комітет з питань фінансів вирішив рекомендувати ВР зак-т № 4065 прийняти за основу і в цілому як закон – рішення прийнято – 22 – За.

Другим питаннямрозглянуликандидатури на вакантну посаду члена наглядової ради АТ «Укрексімбанк».

Заслухали кандидатів, рейтинговим голосуванням визначилися з кандидатурою:

  1. Красюк Ігор Іванович.
  2. Кузовкін Іван Володимирович.
  3. Кузьмін Дмитро Миколайович.
  4. Мельник Петро Петрович.
  5. Мокляк Максим Володимирович – 12 За.
  6. Терентьєв Юрій Олександрович – 19 За.
  7. Шлапак Станіслав Валерійович.
  8. Щукін Юлій Валерійович.

Голосування рішення Комітету визначити кандидатуру Терентьєва Ю.А. для призначення на посаду члена наглядової ради АТ «Укрексімбанк» – 21 За, 5 – Утрималися, 3 - Проти.

З пропозиції голови Комітету Гетманцева Д.О. парламентарі вирішили зробити доопрацьований законопроєкт – №4101-Д, в який об’єднати законопроєкти №№3601, 3848, 4101-1, 4101-2, 4101-3. Мінфін підтримує.

Рішення комітету прийнято, робоча група створена.

Проєкт Закону про внесення змін до розділу XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України щодо запровадження окремих економічних заходів з підтримки розвитку та відновлення промисловості України в період пандемії коронавірусної хвороби (COVID-19) та в посткарантинний період (реєстр. № 3930 від 23.07.2020р.), співавтором якого є народний депутат України Герега О.В., на цьому засіданні Комітету розглядатися не буде у зв’язку з підготовкою одного об’єднаного законопроєкту № 4101-Д.

    

Рішення Комітету рекомендувати Верховній Раді України за основу проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо усунення суперечностей та уточнення визначення лізингової (орендної) операції (реєстр. № 3601 від 05.06.2020 р.), доповідачем визначити н.д. Рєпіну Е.А. – одноголосно рішення прийнято.

Наступним питанням Комітет розглянув проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій (реєстр. №3851, друге читання).

Розглянули і проголосували поправки до нього. Рішення комітету про рекомендацію ВР прийняти у другому читанні і в цілому законопроєкт № 3851 з урахуванням техніко-юридичних правок – прийнято.

Народний депутат України Герега Олександр Володимирович підтримав всі рішення Комітету.

Автори: Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт