Новини

За роки роботи було відремонтовано 222 медзаклади

Команда «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»об’єднує людей, яким не байдужа доля людей рідної Хмельниччини. Всі попередні роки розбудова медичної галузі краю була одним з наших головних пріоритетів.

Так, було побудовано новий терапевтичний корпус лікарні у Городку, капітально відремонтовано хірургічне відділення та перекрито дах Чемеровецької ЦРЛ, відремонтовано два корпуси Летичівської ЦРЛ, у Ярмолинецькій ЦРЛ відремонтовані пологове та терапевтичне відділення, перекрито дах, встановлено нове оснащення, відкрито відділення гемодіалізу у Дунаївцях, а у с. Балин Дунаєвецького району з’явилася сучасна амбулаторія.

Саме команда «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» першою прийшли на допомогу, коли в Україну завітала страшна біда – коронавірусна хвороба. Ми майже цілодобово розвозили по всій області засоби захисти та медичне обладнання. Загалом нам вдалося забезпечити всім необхідним 72 медзаклади Хмельниччини. Побачивши, у якому стані перебувають лікарні, ми ініціювали оновлення інфекційних відділень у Ярмолинецькій, Шепетівській та Віньковецькій ЦРЛ та створення в них умов для надання належної медичної допомоги.

Ми впевнені в тому, що медицина – вкрай важлива для всіх верств населення, відтак робота продовжуватиметься.

 

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт