Новини

До конкретних цілей – конкретними справами

3 жовтня у м. Шепетівці на Хмельниччині відбувся форум політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», під час якого представили кандидата на посаду Шепетівського міського голови Світлану Павлишину та команду з 33-х кандидатів на місцеві вибори-2020.

Народний депутат України, лідер політичної партії Олександр Герега особисто представив кандидатів на місцеві вибори-2020 на Шепетівщині та висловив свою підтримку Світлані Павлишиній, наголосивши, що майбутнє – за жінками.

«Чому потрібно підтримати Світлану Павлишину – щоб через 5 років сказали: «А ось у Шепетівці скільки ми зробили серйозних речей». І не показували лише Городок, а сказали: ось наш результат, ось наші зміни. Ми командою можемо і будемо допомагати. І ми вже це робимо! Саме Світлана Андріївна активно координувала роботу штабу з протидії COVID-19 на Хмельниччині і ми продовжуємо нашу роботу».

Свою підтримку Світлані Павлишиній висловив і голова депутатської фракції політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий, підкресливши професіоналізм та досвід кандидатки у вирішенні життєво важливих питань для Хмельниччини.

«Сьогодні такий чудовий теплий день і я хочу, щоб це тепло завжди було у Шепетівці. Саме з Світланою Андріївною ми піднімали питання з нагальних проблем Шепетівки і в «Нафтогазі», і в Кабміні, і в Офісі Президента. Робили все для того, щоб Шепетівка з найменшими втратами пройшла цей важкий опалювальний сезон. І саме Світлані Павлишиній вдалось вирішити це питання. Ви лише подивіться, скільки конкретних справ вже зроблено, а скільки ще буде!».

Світлана Павлишина, презентувавши свою стратегію розвитку, наголосила, що йде у мери Шепетівки з конкретною метою: зробити місто сучасним, комфортним та перспективним! На думку кандидатки, шепетівчанам вже і зараз потрібні дієві люди, які оперують досвідом та мають результати в роботі. Представляючи команду «За конкретні справи», Світлана Павлишина впевнена у своїх силах та можливостях втілити свій план соціально-економічного та культурного розвитку міста.

«Я хочу, щоб Шепетівка була містом щасливих людей! Давайте змінювати це місто разом!», – зазначила кандидатка.

Захід відзначився і добрими справами. Завдяки роботі штабу з протидії COVID-19 на Хмельниччині, створеного за ініціативи Олександра і Галини Герег, сьогодні у Шепетівську ЦРЛ передали ще один апарат ШВЛ. Це вже другий, який меценати презентували у медзаклад. Ці апарати є багатофункціональними, з їх допомогою здійснюється як інвазивна, так і неінвазивна вентиляція, та проводиться киснева терапія, що є надважливим в умовах боротьби з коронавірусом.

  

Також команда «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» ініціювала проєкт капітального ремонту інфекційної лікарні у Шепетівці, щоб створити належні умови для пацієнтів. Адже, як показало сьогодення – це надзвичайно важливо в умовах боротьби з пандемією.

Джерело: https://denzadnem.com.ua/

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт