Новини

"ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ": 19 вересня відбудеться Конференція

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до частини другої статті 218 Виборчого кодексу України ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ" повідомляє, що:

19 вересня 2020 року о 10 год 00 хв. у Спортивному комплексі «Епіцентр», що знаходиться у м. Хмельницькому по вул. Чорновола, 88/2 Д,

відбудеться КОНФЕРЕНЦІЯ з метою висування кандидатів у депутати:

  1. Хмельницької обласної ради,
  2. Хмельницької районної ради Хмельницької області,
  3. Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  4. Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  5. Віньковецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  6. Вовковинецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  7. Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  8. Городоцької міської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  9. Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  10. Деражнянської міської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  11. Заслучненської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  12. Зіньківської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  13. Красилівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  14. Летичівської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  15. Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  16. Меджибізької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  17. Миролюбненської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  18. Наркевицької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  19. Розсошанської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  20. Сатанівської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  21. Солобковецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  22. Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  23. Староостропільської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  24. Старосинявської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  25. Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  26. Хмельницької міської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  27. Чорноострівської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  28. Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  29. Ярмолинецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  30. Кам’янець-Подільської районної ради Хмельницької області,
  31. Гуківської сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  32. Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  33. Дунаєвецької міської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  34. Жванецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  35. Закупненської селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  36. Кам’янець-Подільської міської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  37. Китайгородської сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  38. Маківської сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  39. Новодунаєвецької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  40. Новоушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  41. Орининської сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  42. Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  43. Смотрицької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  44. Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  45. Чемеровецької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  46. Шепетівської районної ради Хмельницької області,
  47. Берездівської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  48. Білогірської селищної ради  Шепетівського району Хмельницької області,
  49. Ганнопільської сільської  ради  Шепетівського району Хмельницької області,
  50. Грицівської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області,
  51. Ізяславської міської ради  Шепетівського району Хмельницької області,
  52. Крупецької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  53. Ленковецької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  54. Михайлюцької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  55. Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  56. Плужненської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  57. Полонської міської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  58. Понінківської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області,
  59. Сахновецької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  60. Славутської міської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  61. Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  62. Улашанівської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  63. Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  64. Ямпільської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.

____________________________________________________________________________________________

(у депутати (назви відповідних місцевих рад), 

на посаду

  1. Голови Антонінської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  2. Голови Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  3. Голови Віньковецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  4. Голови Вовковинецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  5. Голови Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  6. Голови Городоцької міської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  7. Голови Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  8. Голови Деражнянської міської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  9. Голови Заслучненської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  10. Голови Зіньківської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  11. Голови Красилівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  12. Голови Летичівської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  13. Голови Лісовогринівецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  14. Голови Меджибізької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  15. Голови Миролюбненської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  16. Голови Наркевицької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  17. Голови Розсошанської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  18. Голови Сатанівської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  19. Голови Солобковецької сільської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  20. Голови Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  21. Голови Староостропільської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  22. Голови Старосинявської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  23. Голови Теофіпольської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  24. Голови Хмельницької міської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  25. Голови Чорноострівської селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  26. Голови Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області,
  27. Голови Ярмолинецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області,
  28. Голови Гуківської сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  29. Голови Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  30. Голови Дунаєвецької міської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  31. Голови Жванецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  32. Голови Закупненської селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  33. Голови Кам’янець-Подільської міської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  34. Голови Китайгородської сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  35. Голови Маківської сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  36. Голови Новодунаєвецької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  37. Голови Новоушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  38. Голови Орининської сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  39. Голови Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  40. Голови Смотрицької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  41. Голови Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  42. Голови Чемеровецької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,
  43. Голови Берездівської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  44. Голови Білогірської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області,
  45. Голови Ганнопільської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  46. Голови Грицівської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області,
  47. Голови Ізяславської міської ради  Шепетівського району Хмельницької області,
  48. Голови Крупецької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  49. Голови Ленковецької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  50. Голови Михайлюцької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  51. Голови Нетішинської міської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  52. Голови Плужненської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  53. Голови Полонської міської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  54. Голови Понінківської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області,
  55. Голови Сахновецької сільської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  56. Голови Славутської міської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  57. Голови Судилківської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  58. Голови Улашанівської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  59. Голови Шепетівської міської ради Шепетівського району Хмельницької області,
  60. Голови Ямпільської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.

_________________________________________________________________________________________________

на посаду сільського, селищного, міського голови відповідно до назви територіальної громади із зазначенням району, області, Автономної Республіки Крим) на перших та чергових місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня 2020 року.

До уваги журналістів: Акредитовуватися журналісти можуть, надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів, їх контактні дані на електронну адресу kspravuobl@gmail.com, не пізніше ніж за 2 дні до початку конференції. Конференція відбудеться 19 вересня 2020 року о 10-00, реєстрація розпочнеться о 9-00.

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт