Новини

Депутатські запити спрямовані до Кабінету Міністрів

На першому пленарному тижні 4 сесії Верховної Ради України 9 скликання народним депутатом України Олександром Герегою на численні звернення громадян було підготовлено і зареєстровано депутатські запити:

  • Прем’єр-міністру України Шмигалю Д.А. щодо відновлення функціонування державних цільових програм у сфері пожежної безпеки закладів освіти шляхом внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів від 11.10.2016 р. №710 у зв’язку з неналежним забезпеченням закладів дошкільної, повної загальної, середньої, професійно-технічної та вищої освіти України засобами пожежної безпеки;
  • Міністру культури та інформаційної політики України Ткаченку О.В. щодо фінансування державного історико-культурного заповідника «Самчики» Хмельницької області, вирішення якого дозолить перетворити Самчиківську садибу на найкращий зразок палацового-паркової архітектури України. Звернення надійшло від робочої групи, створеної згідно розпорядження голови Хмельницької ОДА, до складу якої увійшли науково-педагогічні працівники Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту на чолі з ректором Людмилою Коваль.

Колективне депутатське звернення на Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А. щодо сприяння виділенню коштів Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України (для Державного агентства водних ресурсів України) у зв’язку з жахливими наслідками повені у західних областях України. «Переконаний, що реалізація робіт по відновленню водогосподарських об’єктів в зонах підвищеного ризику виникнення паводків сприятиме попередженню жахливим наслідкам стихії у майбутньому», - зазначив народний депутат України Олександр Володимирович Герега.

У 10-денний термін запити і звернення будуть розглянуті та надані відповіді, які будуть опубліковані на сайті Верховної Ради України https://www.rada.gov.ua/ і персональному сайті: https://gerega.org.ua/https://admin.spravy.org.ua/.

Автори: Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю.

Відео

Олександр Герега

Народний депутат України

Олександр Герега

Народний депутат України

Народний депутат України
Президент Федерації важкої атлетики України
Віцепрезидент Української асоціації футболу
Перший віцепрезидент Федерації волейболу України


Персональний сайт