Новини

Новий волейбольний етап у Городку

Волейбольна команда «Епіцентр-Подоляни» з міста Городок Хмельницької області перемогла в Першій лізі України 2019–2020 та зіграє у Суперлізі України в сезоні 2020–2021.

Команда є вихованцями спорткомплексу «Епіцентр» у місті Городок. За три роки команда, яка була створена у 2018 році з ініціативи місцевих ентузіастів волейболу, вирвалася спочатку в Другу лігу Всеукраїнського чемпіонату, а за рік стала чемпіоном Першої ліги, не програвши жодного матчу. У жовтні 2020 року Городок прийматиме суперлігу «Фінал чотирьох».

«Наразі в спорткомплексі тривають підготовчі ремонтні роботи – замінено покрівлю, відремонтовано бокові панелі, інженерні мережі та системи, найголовніше встановлено сучасну амортизаційну систему підлоги та покладено італійську паркетну дошку, аналогів якій немає в спортивних залах України. Зверху буде облаштовано сучасне професійне волейбольне покриття Taraflex Evolution, – розповів директор спортивного комплексу «Епіцентр» у Городку Валерій Парамей. Це дасть змогу Городку приймати та організовувати змагання міжнародного рівня».

Відеосюжет: Перший Подільський

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт