Новини

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня – урочиста дата й одночасно сумний день пам'яті за всіма тими, хто зміг подарувати нам мирне небо над головою. Цьогоріч минає 75 років з дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Німецько-фашистські окупанти були розгромлені, а учасники війни 1939-1945 років увіковічнили свій подвиг на сторінках історії. 

До сьогоднішньої пам’ятної дати дожили одиниці ветеранів бойових дій, вдів, інвалідів війни, але шана їм – безмежна. Про це вкотре свідчить вдячність і повага з боку команди «За конкретні справи», народного депутата України Олександра ВолодимировичаГереги,співзасновника партії Галини Федорівни Гереги, які привітали сивочолих героїв Другої світової війни.

Так, 8 травня депутат Хмельницької обласної ради Ткаченко Уляна, Дунаєвецький міський голова Веліна Заяць, Дунаєвецький селищний голова Антон Камінський та працівники Дунаєвецької громадської приймальні народного депутата України Гереги О.В. привітали ветеранів з 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні:

«Дорогі наші ветерани, бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, оптимізму та активного довголіття! Нехай у Ваших родинах панує злагода, оселі повняться достатком, а всі теплі слова і побажання, які Ви почуєте в ці дні, додають сил і душевного спокою!».

Представники Чемеровецької громадської приймальні народного депутата України Гереги О.В. також відвідали ветеранів війни району і від імені народного обранця побажали їм міцного здоров’я, довголіття і мирного неба над головою.

  

Представники громадської організації «За конкретні справи» привітали ветеранів Другої світової війни Городоцького району з Днем пам’яті та примирення та 75-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Саме ветерани відстояли право нашого народу на майбутнє, право на незалежність, звільнили рідну землю від ворогів. 

  

Вітання проводилось із дотриманням усіх санітарних норм, пов’язаних із запровадженим в країні карантином у боротьбі з коронавірусом.

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт