Новини

Рада звільнить зарплати медиків від податків за боротьбу з COVID-19

30 квітня Верховна Рада України прийняла за основу в першому читанні і підтримала скорочення на половину строків подачі правок і пропозицій для підготовки до другого читання законопроєкту № 3329-д, одним з авторів якого є народний депутат України Герега Олександр Володимирович. Законопроєкт, зокрема, звільняє до 30 червня від оподаткування зарплати медиків та інших працівників, які борються з COVID-19.

Зокрема, законопроєктом пропонується продовжити терміни податкових пільг і послабити адміністрування для бізнесу, встановлених попередніми антикризовими законопроектами №№3219, 3220, 3275. Ці терміні будуть діяти до останнього календарного дня місяця, в якому закінчиться карантин.

Також проєкт передбачає зменшення мінімального розміру статутного капіталу банків із 500 млн. до 200 млн. грн. та продовження спрощених процедур капіталізації банків до 1 серпня 2024 року.

Крім цього, автори проєкту пропонують продовжити до 30 червня звільнення від штрафів та пені за несплату за споживчими кредитами.

А також - звільнити у травні від сплати ЄСВ за себе ФОПів та осіб, які провадять професійну незалежну діяльність.

Джерело: Економічна правда

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт