Новини

58 медзакладів отримали засоби захисту та медобладнання

Оперативний штаб по боротьбі з коронавірусом при Хмельницькій ОДА, створений за ініціативи Президента України Зеленського В. О., вже надав допомогу 58 медичним закладам та 2 соціально-інституційним закладам догляду за вразливими категоріями населення.

За підтримки компанії «Епіцентр К», яка ввійшла до оперативного штабу, медичне обладнання та засоби захисту для лікування коронавірусу, в першу чергу, отримали опорні лікарні області.

Хмельницька інфекційна лікарня отримала сучасний цифровий палатний рентген-апарат, інфузійні насоси, монітори пацієнта, ларингоскоп, стерилізатори, автоклави, відсмоктувачі, дезінфікуючі рамки, респіратори, захисні костюми та сертифіковані стерильні комбінезони для роботи у реанімаційних відділеннях, окуляри, тисячі пар бахіл та шапочок для потреб лікарів, а також побутову техніку, меблі та супутні товари для облаштування палат.

Ярмолинецька, Дунаєвецька, Славутська, Шепетівська та Городоцька центральні районні лікарні забезпечені медичним обладнанням, засобами захисту (маски, костюми, комбінезони, респіратори, бахіли, шапочки, окуляри) та дезінфекції, побутовою технікою, меблями, ліжками, матрацами та білизною. Найближчим часом у лікарні надійдуть апарати штучної вентиляції легень. Наступним етапом – апаратами ШВЛ будуть забезпечені інші центральні районні лікарні області.

Хмельницькому обласному лабораторному центру передано найсучасніше обладнання для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Ампліфікатор Real-time CFX-96 Touch дозволяє протягом 5-6 годин встановлювати наявність РНК вірусу COVID-19. До цього Хмельницька область була єдиною в Україні, яка не мала належного обладнання для діагностики коронавірусу.

За зверненням Хмельницької обласної клінічної лікарні медзаклад забезпечений розпилювачами, засобами захисту та дезінфекції, а також супутніми побутовими товарами.

  

Працівники 16 районних лікарень області забезпечені захисними костюмами та комбінезонами, окулярами, масками, респіраторами, дезінфікуючими засобами, необхідною технікою та білизною.

Не залишилася поза увагою і первинна ланка медицини області – 32 Центри первинної медико-санітарної допомоги укомплектовані засобами індивідуального захисту.

Допомогу від компанії «Епіцентр К» отримають й інші регіони України. Оперативний штаб, створений засновниками компанії Олександром та Галиною Герегами, знаходиться у постійному контакті з місцевою владою. На його потреби виділено 150 млн. грн.

За ці кошти закуплені 150 апаратів штучної вентиляції легень, які будуть передані в медзаклади країни.

28 млн. гривень перераховано благодійному фонду на потреби Міністерства охорони здоров’я.

За запитом Київської міської державної адміністрації «Епіцентр К» безкоштовно передав для потреб міста Києва 100 тис. масок.

Олександрівська клінічна лікарня міста Києва отримала постільну білизну та засоби особистої гігієни для пацієнтів.

У рамках співпраці з Київською ОДА компанія передасть апарати ШВЛ закладам охорони здоров’я області.

Респіратори класифікації захисту FFP3 були передані Уманській міській лікарні та до інфекційного відділення Житомирської центральної лікарні №1.

100 тис. захисних масок було надано для потреб медзакладів Харкова.

Джерело: https://gerega.org.ua/

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт