Новини

Дунаєвецькі депутати працюють на перспективу

У Дунаєвецькому районі із 146 депутатів місцевих рад, 52 депутати (35,6%) обрано від політичної партії «За конкретні справи»: у районній раді - 12 із 34 депутатів, Дунаєвецькій міській об’єднаній громаді – 12 із 34 депутатів, Дунаєвецькій селищній громаді – 14 із 26 депутатів, Маківській сільській громаді – 5 із 26 депутатів та у Смотрицькій селищній громаді – 6 із 22 депутатів. В усіх 4 об’єднаних територіальних громадах та районній раді створено і активно працюють фракції від політичної партії, депутати якої очолюють в усіх громадах найважливіші постійні комісії.

Депутатами обласної ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» надавалась матеріальна допомога на лікування жителям району. 

Депутати місцевих рад від політичної партії разом із командою «За конкретні справи» працювали у 2019 році над широким колом питань від важливих проектів до звернень виборців в межах своїх депутатських повноважень. Одним із найважливіших завдань депутатів є відвідування засідань сесій та постійних комісій. Проведений аналіз показує, що депутати найактивніше відвідували сесії, і їхня частка в кворумі засідань складала від 40 до 60%, що давало можливість активно обговорювати і приймати відповідні рішення.

Депутати приймали активу участь в розробленні інвестиційних проєктів для залучення коштів на розвиток інфраструктури за кошти державного фонду регіонального розвитку, субвенцій з державного бюджету, грантових коштів. Станом на 01.01.2020 р., всі проєкти реалізовано в повному обсязі на суму 8861,8 тис. грн. По громадському бюджету в 2019 р. за ініціативи ряду депутатів Дунаєвецької міської ради розглянуто 39 проєктів, 37 було допущено до голосування, всього на реалізацію проектів було витрачено 1130,6 тис. грн. У Дунаєвецькій міській раді переможцями стали 5 проєктів на суму 469,68 тис. грн. Основні з них: реконструкція глядацької конструкції № 3 та підтрибунного приміщення на території міського стадіону «Колос» у сумі 97980 грн. (ініціатива депутата Мудрика К. М.). На території більших та середніх старостинських округів реалізовано 5 проєктів на суму 364,1 тис. грн., з них відновлення ставка у с. Миньківці. «Відпочивати треба всім – і дорослим, і малим», тренажерний зал сільського будинку культури с. Залісці та інші. По інших старостинських округах – 5 проєктів на суму 296,8 тис. грн.

Активну участь депутати приймають в розробці і виконанні «Плану соціально – економічного розвитку території громад», депутат міської ради Коричак Володимир Миколайович ініціював проведення вуличного освітлення на окрузі в с. Ганнівка, депутат Мудрик Костянтин Михайлович вніс пропозиції, за якими проведено ремонт борцівського спортивного залу та реконструкцію футбольного поля у м. Дунаївці, депутат Тіщенко Сергій Миколайович сприяв виготовленню проєктів на освітлення вулиць с. Заставля, капітального ремонту водопроводів, обладнав клас інформатики у школі с. Чаньків.

  

Значну роботу у розвитку підприємництва на селі проводить депутат міської ради Островський Микола Гелярдович. Так, кількість членів СОК «Ягідний рай» в минулому році зросла до 32 членів, площ ягідників до 5 га. За 2019 р. вирощено і реалізовано біля 8 тон ягід малини, залучено інвестицій, матеріалів та обладнання на суму більше 100 тис. грн., налагоджено партнерські відносини та співпрацю з посольством Королівства Нідерланди та благодійними фондами.

Крім того, він є автором розробки програми розвитку дрібного підприємства в галузі молочного тваринництва та кіз. На даний час створено 3 молочних ферми з кількістю дійних корів, 41 г ферму кіз – 40 тварин, приймав активну участь в розробці розвитку стратегії на 2020 р.

Депутати районної ради Музика Лариса Михайлівна, Поліщук Михайло Андрійович та інші приймали активну участь в реформуванні вторинної ланки медицини в районі.

Депутати переймалися питаннями соціального захисту населення, розвитку освіти, медицини, комунальних підприємств та організацій. Окремо потрібно відмітити земельні питання. Одне з найголовніших – це забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій. У 2019 р. по даному питанню забезпечено виконання даних заяв в усіх громадах.  

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт