Новини

Футбольне поле європейського зразка у Дунаївцях

Футбольна команда «Епіцентр» з міста Дунаївці Хмельницької області підсумувала сезон 2019 року. Окрім перемог отримали й капітальну реконструкцію футбольного поля. Відтепер ФК «Епіцентр» зможе приймати матчі на своїй території.

Футбол у кожне містечко. У Дунаївцях про фахову команду мріяли давно, однак з’явилась вона лише рік тому. Вже сьогодні хлопці з команди ФК «Епіцентр» мають перші нагороди – золоті медалі у чемпіонаті області Прем'єр-ліги та Кубок області.

Урочисто передали нагороди хлопцям на місцевому стадіоні «Колос», саме тут займаються, як старші, так і молодші покоління. Свято стало особливим, адже як місцевим мешканцям, так і футболістам презентували капітально відремонтоване поле. Завдяки сприянню народного депутата України Олександра Гереги газон має автоматизований полив, дренажну систему та відповідає нормам не лише Чемпіонатів України. Відтепер тут можуть проводити зустрічі й міжнародного значення.

«Продовжуємо розбудовувати спортивну інфраструктуру нашої країни. Тепер у Дунаївцях є футбольне поле європейського рівня – новий газон з сучасною системою автоматичного поливу та дренажу», – зазначив Олександр Герега.

  

Гравці ФК «Епіцентр» Дунаєвець підводять риску року виважено, перемогам звісно тішаться, однак вже готуються до нових поставлених завдань – це вихід у Другу лігу. Кажуть, футбольне поле відіграє важливу роль, як під час тренувань, так і на самих матчах.

Дунаєвчани переконані, що підтримка буде і надалі, тож в команди є всі перспективи навіть перевиконати намічені цілі. Адже любов не лише до футболу, а й спорту в цілому притаманні народному депутату України Олександру Герезі.

Реконструкція трибун, облаштування тренувального поля – це далеко не все, що заплановано вже найближчим часом у Дунаївцях. Адже команда ГО «За конкретні справи», яку очолює Олександр Герега, добре знає, що українські спортсмени заслуговують лише на комфортні та якісні умови тренування.

Джерело: https://gerega.org.ua/ ,

відеосюжет: Перший Подільський

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт