Новини

Тетяну Найчук з Чемеровеччини не залишили на самоті в біді

Тетяна Найчук проживає в с. Степанівка Чемеровецького району. Звичайна жінка, на подвір’ї якої хата, кухня, господарка. І все в жінки було б добре, якби не цьогорічний дощ, яким природа нарешті напоїла спраглу землю після кількох років засухи. А для Тетяни Іванівни дощ став трагедією.

- Вода хлинула звідусіль, - пригадує жінка, - спочатку залило подвір’я. Потім добралася до будівель. Я не могла нічого зробити. Тільки плакала.

А воду спинити було неможливо. Вона заповнила житлові приміщення, просочившись в стіни. А жінка тільки но зробила ремонт.

Усе в хаті облущилося, облізла підлога. Для того, щоб вода зменшилася, посеред подвір’я вирили глибокий рів. Аж тоді вона спала. Але пошкоджене майно треба було ремонтувати.

Звернулася Тетяна Найчук до громадської приймальні народного депутата України Олександра Гереги з проханням допомогти. На звернення жінки відреагували позитивно.

- Дай, Боже, Олександру Володимировичу здоров'я! – промовляла вслід представникам громадської приймальні, коли ті привезли будівельні матеріали для ремонту приміщення, яке постраждало від зливи.

Шпаклівка, емалеві фарби, розчинники, емульсія - усе якраз стало в пригоді. Тетяна Найчук не залишилася на самоті зі своїм горем.  

  

Щирі слова вдячності адресує вона Олександру Герезі, дякує за розуміння і підтримку!

Автор: І. Гонта

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт