Новини

Оновлене футбольне поле у Дунаєвецькій громаді

Мешканці Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади щиро вдячні народному депутату України Олександру Володимировичу Герезі та його команді за вагомий внесок у розвиток громади, зокрема, за утвердження здорового способу життя, особливо серед дітей та молоді, за бажання допомагати дітям в усіх аспектах спортивного розвитку, адже прищеплення фізичної культури з дитинства, доведення спортсменів до професійного рівня – це прерогатива місцевої влади та небайдужих людей, які мають бажання та фінансові можливості підтримувати і розвивати спорт.

Завдяки сприянню народного обранця зроблено важливі кроки в цьому напрямку, зокрема, і у нашій громаді: відремонтовано спортивні приміщення та встановлено нове спортивне обладнання, організовано спортивні змагання та конкурси, показові виступи спортсменів, які відвідує все більше вболівальників, що не може не радувати, адже масове залучення людей до занять спортом значно підвищує якість життя в різних аспектах, є засобом досягнення загального благополуччя.

Славне ім’я Дунаєвець завдяки перемогам у різних видах спорту відоме не лише в Хмельницькій області, а й далеко за межами України. Але найпопулярнішою грою і серед малечі, і серед дорослих залишається футбол. Юні учасники команди розвивають швидкість реакції, точність рухів і зміцнюють свій загальний фізичний стан, про що свідчать неодноразові перемоги футбольної команди «Епіцентр» на турнірних змаганнях. А для здобуття перемог необхідні відповідні умови.

Саме тому у зв’язку з незадовільним станом газону футбольного поля комунальної установи Дунаєвецької міської ради «Спорт для всіх», на якому щотижнево проводяться тренування та матчі чемпіонатів Хмельницької області, районні та міські змагання, спортивні свята та спартакіади, за підтримки народного депутата України Олександра Герегизакінчується впровадження великого інфраструктурного проєкту з реконструкції футбольного поля, проведена культивація, вирівняно та прикатано ґрунт, завезено понад 900 тон піску, змонтовано системи поливу, проведено нівелювання території, розпочато роботи із застилання рулонного газону. 

  

Жителі міста Дунаївці та усієї Дунаєвецької міської об’єднаної територіальної громади сподіваються і на подальше взаєморозуміння, тісну співпрацю з командою «За конкретні справи» у вирішенні соціально-економічних проблем громади.

Автори: Івлєва Т., Середа О.

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт