Новини

Тема дня Смотрицької громади: подолання наслідків стихії

Рясні дощі, що пройшли в травні 2019 року на території Дунаєвецького району, спричинили значну шкоду покриттям доріг та вулиць, господарствам жителів Смотрицької громади. Найбільшої шкоди завдано на території селища Смотрич.

Жителі Смотрицької об’єднаної територіальної громади звернулись до Народного депутата України Гереги Олександра Володимировича щодо надання допомоги у відновленні пошкоджених вулиць у селищі Смотрич, селах Балин, Балинівка, Стара Гута, Рудка, Лисогірка.

З 24 травня почала працювати техніка, яку надав депутат – два великовагових самоскиди, грейдер. Розпочато роботу з відновлення вулиць.

За рахунок коштів Смотрицької селищної ради закуплено та вивезено на дороги 1500 тон щебеню. Проведено роботи з вирівнювання, профілювання близько 40 км вулиць у населених пунктах громади.

  

  

Жителі Смотрицької об’єднаної територіальної громади дякують народному депутату України Герезі Олександру Володимировичу за надану допомогу у відновленні вулиць і покращенні благоустрою сіл та сподіваються що Олександр Володимирович буде приймати участь, як кандидат у депутати по 192-му виборчому округу на позачергових виборах 21 липня 2019 року. Виборці переконані, що саме Олександр Володимирович володіє знаннями і досвідом, вмінням об’єднати громаду, необхідними якостями характеру, які притаманні справжньому патріоту України!

Автор: заступник Смотрицького селищного голови Петров В.В.

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт