Новини

Актуальний інвестиційний проект для дітей та молоді

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Барна Степан Степанович, висловлюючи свою повагу, запросив народного депутата України Герегу Олександра Володимировича взяти участь у Міжнародному інвестиційному форумі «Тернопільщина Invest – 2019».

Як відомо, Олександр Володимирович Герега у 2013 році був обраний Президентом Федерації важкої атлетики України. За час його правління саме цей вид спорту отримав «друге дихання». В Україні, зокрема, на Хмельниччині, збудовані кращі важкоатлетичні спортивні зали, а найсильніші спортсмени-важкоатлети неодноразово ставали переможцями Олімпійських ігор, чемпіонатів Європи та світу. У червні 2017 р. народного депутата України Олександра Володимировича Герегу було обрано віце-президентом Федерації футболу України.

Олександр Герега переконаний, що розвиток спортивної інфраструктури України, турбота про здоров'я нації, майбутнє країни, її міжнародний імідж на світовій арені спорту – це завдання не лише для органів влади та суспільства, а й соціально відповідального бізнесу. Він приділяє особливу увагу зростанню кількості сучасних комплексів для професійних тренувань: будує спортивні центри європейського класу, реконструює спортмайданчики, підтримує талановитих дітей і молодь у підготовці до всеукраїнських та міжнародних змагань.

Так, 22 травня у Тернополі відбувся Благодійний марафон. Захід організували соціальні працівники школи Фонду «Реал Мадрид» – Ната Бенч та Вікторія Фаріон. Дівчата з активною громадською позицією вже п'ятий рік поспіль створюють таку подію. У марафоні взяли участь вихованці, а також Тарас Герега – віце-президент ГО «Епіцентр дітям», члени правління – Андрій Каріков, Костянтин Бережний і координатор Еміліо Касас. Тернопільчани привітали трьох учнів, які першими добігли до фінішної прямої. Громадська організація виступила як партнер заходу. Зібрані кошти з марафону будуть передані у дитячий реабілітаційний центр м. Тернополя для закупки необхідного обладнання.

В жовтні 2018 р. у Тернополі на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відкрили першу в Україні соціально-спортивну школу. Це стало можливим завдяки співпраці Федерації футболу Тернопільської області, громадській організації «Епіцентр дітям», Фонду «Реал Мадрид Іспанія» та уповноваженому послу клубу «Реал» (Мадрид) Альваро Арбелоа.

Джерело: ГО «Епіцентр дітям»

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт