Новини

Олександр Герега: ідеї громадян втілені в життя

Те, що пов'язано з законом, дає право. / Ж. Ламетрі
 
64 законопроекти, які були запропоновані виборцями у виборчому окрузі №192, були подані народним депутатом України Герегою О.В. на розгляд до Верховної Ради VIIIскликання, 8 з них стали чинними законами.
 
Серед них:

Також були внесені поправки до ряду законопроектів, які були враховані при їх прийнятті та які сприяють веденню бізнеса, у т.ч. малого та середнього.

Зокрема,

до ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» (реєстр. № 9260):

  • збільшено терміни подання заперечень до актів перевірки контролюючих органів з 5 робочих днів до 10 робочих днів;
  • збільшено терміни подання скарг до контролюючих органів з 10 календарних днів до 10 робочих днів;
  • урегульовано питання щодо нарахування пені при виправлені помилок у податковій звітності, у результаті чого пеня нараховується не з 1 дня недоплати податків, а з 91 дня.

до ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» (реєст. №6776-д) відповідно до яких:

  • встановлено єдині терміни для подання бухгалтерської та податкової річної звітності – 60 к. днів замість 40 к. днів,
  • збільшено суму допомоги суб’єктам фізкультури і спорту, які є неприбутковими організаціями із 4% до 8% оподатковуваного прибутку попереднього звітного року – у надавача допомоги ця сума включається до витрат (та не коригується податковими різницями).

Автори: О.О. Григорєва, Л.Ю. Нескромнюк

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт