Новини

Парламентар провів низку зустрічей із сільськими жителями

23 березня на Городоччині пройшли зустрічі народного обранця Гереги Олександра Володимировича з жителями смт Сатанів, с. Іванківці, с. Лісоводи.

У зібраннях взяли участь: перший заступник голови Хмельницької обласної ради ради Андрійчук Н. В., депутати обласної ради від політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Коваль Л. М., Поворозник В. В., директори Департаментів охорони здоров’я Цуглевич Я. М., соціального захисту населення Лукомська С. І., голова Городоцької РДА Матвєйцева О. І. 

Олександр Володимирович прозвітував про свою роботу в окрузі та в парламенті.

Також 24 березня народний депутат України Олександр Володимирович Герега на запрошення народного депутата України від 189-го виборчого округу Хмельницької області Андрія Васильовича Шиньковича перебували з робочим візитом на Теофіпольщині.

Як Голова Федерації важкої атлетики України, віце-президент Федерації Футболу України, Олександр Володимирович опікується розвитком спорту, зокрема, на Хмельниччині оглянув капітальну реконструкцію районного Будинку культури, де на сьогоднішній день готові приміщення для занять спортом: ігровий, тренажерний зали, для занять боксу.

«Ще декілька років тому ми навіть не сподівалися на те, що у руїнах забутої будівлі може бути така краса», - підкреслювали на зустрічі мешканці міста та району.

Автори: Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю.

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт