Новини

У Хмельницькому стартувів ІІІ Міжнародний економічний форум

14-15 березня в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичний театрі імені Михайла Старицького проходить ІІІ Міжнародний економічний форум «Інвестиційні можливості Хмельниччини».

Мета Форуму – створення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку, формування позитивного іміджу області та популяризація інвестиційних можливостей серед потенційних інвесторів.

У Форумі беруть участь: члени Уряду, представники міністерств та відомств, іноземних дипломатичних установ та торговельно-економічних місій в Україні, делегації регіонів України та країн, з якими укладено угоди про співробітництво, представники вітчизняних та іноземних ділових кіл, консалтингових та інвестиційних компаній і фондів, банківських установ.

Гості мають можливість висловити свої пропозиції, побажання або зауваження, що стосуються ведення бізнесу на території Хмельницької області. Наразі зареєстровано заявки на участь у Форумі від представників з 14 країн світу. Передбачається, що буде більше 30 делегатів, які працюватимуть експертами в форматі перемовин B2B («Business to business»).

В ході цьогорічного Форуму представлені найактуальніші інвестиційні проекти регіону, найголовніший з яких проект з відновлення діяльності першого в Україні аеропорту вантажних авіаційних перевезень, який базуватиметься саме в Хмельницькому. Аеропорт сприятиме набуттю області статусу логістичного центру Правобережної України, особливо враховуючи, що Хмельницький знаходиться на перетині європейських та азійських шляхів. Наразі з державного бюджету виділено на цей рік 320 млн. грн. на розбудову інфраструктури аеропорту. До проекту також долучається АТ «Українська залізниця» і будуватиме залізничні логістичні артерії.

  

Також заплановано проведення п’яти панельних дискусійних майданчиків, під час яких увазі учасників представлять кращі практики залучення інвестицій в економіку області, приклади успішних інвестиційних проектів, втілених громадами області. Окрім того, будуть презентовані інвестиційні проекти у галузі промисловості, інфраструктури, агропромислового комплексу. У завершальній панельній дискусії гості Форуму зможуть ознайомитися із рекреаційним та туристичним потенціалом Хмельницької області.

У другий день роботи Форуму потенційні інвестори матимуть змогу оглянути провідні підприємства Хмельницького та Кам’янця-Подільського, де зустрінуться з керівництвом міст та ознайомляться з їх  інвестиційними об’єктами.

«Сподіваюся, що проведення даного Форуму надасть економічний поштовх до розвитку нашої області, збільшення заробітної плати, створення нових робочих місць та загалом покращення життя в області», – наголосив Вадим Лозовий, голова Хмельницької ОДА.

Фото: Хмельницька ОДА

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт