Новини

Ніжні, прекрасні, кохані жінки Хмельниччини!

Багато хто сумнівається, що це свято дійсно «міжнародне». Проте, ще в 1977 році ООН прийняла резолюцію 32/142, закликавши всі країни проголосити 8 березня Днем боротьби за жіночі права – Міжнародним жіночим днем.

Урочистості з нагоди свята 8 Березня відбулися 7 березня в Городоцькому міському Будинку культури.

Від імені народного депутата України Олександра Гереги зі святом 8 Березня жінок району привітав голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський.

Зі словами вітань до жінок району також звернулись: народний депутат України I скликання, депутат Хмельницької обласної ради Володимир Поворозник, міський голова Василь Підлісний.

Щиро побажали всім весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові! А головне – якнайшвидшого настання миру в Україні!

Музичним сюрпризом для усіх присутніх у залі від імені Олександра Володимировича Гереги став концерт заслуженого артиста України Павла Доскача.

7 березня у Дунаєвецькому районі відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня.

«Будьте прекрасні, любимі і самі красиві!» - такими побажаннями та букетами квітів зустрічали чоловіки у святковій залі жінок Дунаєвечинни.

Усіх присутніх зі святом привітав заслужений артист України Павло Доскач за підтримки громадської організації «За конкретні справи».

  

Урочисті вітання, несподівані відкриття, зірковий гість, подарунки та маса усмішок – це все для Вас прекрасні жінки!

Свято для жінок Чемеровецької об’єднаної територіальної громади також пройшло за підтримки народного депутата України Олександра Гереги та команди «За конкретні справи».

Автори: Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю.

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт