Новини

Благородні справи примножують добро!

Дуже приємно жити і працювати поряд з людьми, які вболівають за добробут і розвиток нашого майбутнього – дітей! 2018-2019 навчальний рік став для учнів Більської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені К. І. Геренчука на Чемеровеччині щедрим і багатим на успіхи в навчанні, укріпленні матеріальної бази, участі у найрізноманітних конкурсах.Ще першовереснева лінійка розпочалася з лункої пісні нових мікрофонів, які школа отримала від нашого постійного спонсора ТОВ «Оболонь-Агро».

Ще першовереснева лінійка розпочалася з лункої пісні з нових мікрофонів, які школа отримала від нашого постійного спонсора ТОВ «Оболонь-Агро».

А до кінця жовтня новою посмішкою – квітчастою бруківкою засяяло шкільне подвір’я, облаштоване за підтримки Чемеровецької селищної ради.

 

Постійну підтримку відчуває наш навчальний заклад від Чемеровецької громадської приймальні народного депутата України Олександра Володимировича Гереги, представники якої підтримують учнів в успішній реалізації їх талантів та здібностей, тому і вручили школярам ноутбук для більш якісної підготовки та проведення свят. Це стане заохоченням нашим талановитим та обдарованим дітям для подальшої участі у мистецьких фестивалях і конкурсах різного рівня.

  

Нам дуже пощастило, що сьогодні ми нарешті замінимо всі вікна на нові металопластикові, які будуть встановлені на другому поверсі школи. І це завдяки підтримці Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня та начальника відділу освіти, молоді та спорту Ірини Качуріної.

Хочеться ще раз щиро подякувати всім цим людям за щирі і чуйні серця. Нехай доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею! Бажаємо всіляких благ і процвітань! Хай благородні справи й надалі примножують добро на Землі!

З повагою, батьки, учні та вчителі Більської ЗОШ І-III ступенів імені К. І. Геренчука

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт