Новини

Минають роки, століття, а сила Шевченкового слова живе

«Живе в народі Шевченкове слово» – під такою назвою в Чемеровецькому районі Хмельницької області в Центрі культури, дозвілля і мистецтв проходив районний етап конкурсу читців, присвячений 205-й річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. У конкурсі на участь зареєструвалося понад тридцять учасників з кожного куточка регіону. Свою майстерність донести до слухача Шевченкове слово, передати усі почуття, які Кобзар вклав у свій твір, показували однаково майстерно і найменші учасники (6-8 років), і зрілі майстри декламування (60 років).

Укотре слухачі переконались у високій художній довершеності Кобзаревого слова, в розумінні його високої Правди. У творчості цього великого письменника тематика людського щастя, совісті, відповідальності, ідейності займає чільне місце.

Всі читці гідно виступили, продемонструвавши високу виконавську майстерність.

Члени журі – начальник відділу культури та туризму Чемеровецької селищної ради С. Ромах, директор ЦКДМ Л. Мельник, – головний спеціаліст відділу освіти, культури молоді та спорту Чемеровецької районної державної адміністрації Н. Мельник, викладач ДМШ Н. Бужак, провідний бібліотекар Чемеровецької Центральної бібліотеки В. Ємець – відзначили виступи учасників за артистизм, ідейність та патріотизм, оригінальність виконання творів Великого Кобзаря.

Від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги представники громадської приймальні привітали призерів конкурсу, від відділу культури та туризму Чемеровецької селищної ради вони були нагороджені дипломами.

Майбутнє нашої держави великою мірою залежить від національної свідомості її юних громадян, а ця подія якраз дає нагоду виховати в них загальнолюдські моральні цінності – здатність до співчуття, повагу до жінки-матері, людську гідність, честь, патріотизм, відчуття гордості за свій народ, його величну історію й культуру!

Автор: Ілона Гонта

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт