Новини

Реформа медицини: триває будівництво медамбулаторій

Як відомо, 11 лютого 2019 р. у Дунаєвецькій центральній районній лікарні відкрили відділення екстракорпоральної детоксикації та гемодіалізу. Одночасно процедуру поза ниркового очищення крові зможуть проходити 5 пацієнтів.

А 13 лютого народний депутат України Андрій Шинькович разом з головою Хмельницької ОДА Вадимом Лозовим передали 27 автомобілів для амбулаторій Хмельницької області.

На даний час у сусідньому Новоушицькому районі впевнено рухаються до фінішу будівельники, які працюють на спорудженні амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Глібів. Амбулаторія буде обладнана відповідно до сучасних вимог, а сімейний лікар, котрий тут працюватиме, забезпечений службовим автомобілем.

Нагадаємо, це одна з 27 амбулаторій, які з’являться на Хмельниччині в рамках реалізації програми Президента України «Доступна медицина».

На виборчому окрузі №192, де обраний народний депутат України Герега Олександр Володимирович, амбулаторії запрацюють у селах Пільний Олексинець і Купин Городоцького району, у селах Рахнівка і Балин Дунаєвецького району, в селах Вільхівці і Сокиринці Чемеровецького району, в селі Перегінка Ярмолинецький району.

Амбулаторії будуть забезпечені відповідним обладнанням згідно примірного табеля матеріального-технічного оснащення закладів охорони здоров’я, які будуть надавати первинну медичну допомогу, в першу чергу, дітям та сільським жителям районів.

«Це інвестиції у здоров’я моїх земляків і я впевнений, що вони себе абсолютно виправдають», - підкреслив народний депутат України Герега О.В.

Автори: О.О. Григор’єва, Л.Ю. Нескромнюк  

Джерело: https://podillyanews.com/

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт