Новини

Плужне: футбольний турнір в «Епіцентрі»

17 лютого в селищі Плужне Ізяславського району на Хмельниччині в спортивному комплексі «Епіцентр» пройшов футбольний турнір серед юнацьких команд 189-го виборчого округу. «Турнір вдячності» – саме так назвали його організатори.

Сила волі, витримка, сміливість, наполегливість, прагнення до перемог, дисциплінованість – усі ці якості виховуються в процесі занять улюбленим видом спорту, допомагають у житті й навчанні для підростаючого покоління.

Усі учасники команд продемонстрували неабияку завзятість та загострення пристрастей під час гри. Красиві паси, подачі головою, вправні рухи з м'ячем повсякчас викликали бурхливі оплески у глядачів. Воротарі напружено слідкували, аби не пропустити гол, та й інші гравці команд демонстрували командний дух та злагодженість, відбиваючи м'яч супротивника від воріт.

Переможці та всі учасники змагань були відзначені медалями, кубками, грамотами та футбольними м’ячами!

Вболівальники і спортсмени щиро дякували Олександру Володимировичу і Галині Федорівні Герегам, Андрію Васильовичу Шиньковичу за такий прекрасний спортивний комплекс, за постійну підтримку спорту, за опіку над юними спортсменами і за все добро, яке вони роблять людям!

Автори: Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю.

Фото: Є. Лозинський  

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт