Новини

Аграрії формують економічний фундамент країни

З нагоди професійного свята працівників сільського господарства до Хмельницького обласного театру ім. М. Старицького приїхали представники чотирьох кластерів з п’яти областей, які об’єдналися під флагманом компанії «Епіцентр Агро».

Теплі слова вдячності за невтомну працю та гарні результати збору врожаю висловили засновники компанії Галина Федорівна та Олександр Володимирович Гереги. В свою чергу, хлібороби відзначили, що без налагодженого діалогу, розуміння, колосальних інвестицій та підтримки за досить короткий термін було б неможливим створити таку потужну компанію аграрного спрямування.

Під час урочистостей відзначили і кращих працівників, механізовані бригади та подарували незабутні враження усім присутнім святковим концертом, участь у якому взяли оркестр та Заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України – професійний музичний колектив Міністерства оборони України, також своїми талантами потішили винуватців свята народні артисти України, серед яких українська співачка і композитор Тетяна Піскарьова.

Автор: Ю. Кучер

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт