Новини

Всеукраїнський день бібліотек відзначили в Городку і Чемерівцях

28 вересня в читальному залі Городоцької центральної бібліотеки пройшли заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Всеукраїнський день бібліотек встановлений в Україні, враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості, згідно з Указом Президента України «Про встановлення Всеукраїнського дня бібліотек» від 14 травня 1998 р. № 471/98.

У цей день ми згадуємо про клопітку працю та високу місію бібліотекаря: виховувати грамотного читача, навчити його орієнтуватися у потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами бібліотеки.
 
Городоцький район
 
В заходах, присвячених Всеукраїнському дню бібліотек, взяли участь і представники ГО «За конкретні справи» Віктор Понедзялок та Віталій Гаман, які привітали бібліотекарів Городоччини з професійним святом, подякували їм за щоденну працю, високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи. Кращих працівників було нагороджено подяками і грамотами.
 

Чемеровецький район

Своє професійне свято бібліотекарі навчальних закладів Чемеровеччини вирішили відзначити екскурсійною поїздкою у Зарваницю (село в Теребовлянському районі Тернопільської області) – сакральне місце західної України, що за своїм релігійним та історичним значенням – поряд з Києво-Печерською, Почаївською та Святогірською лаврами – вважається провідним християнським центром України. Чемеровецька громадська приймальня народного депутата України Олександра Гереги також долучилася до організації екскурсії, частково забезпечивши пальним.

  

Сьогодні в Україні налічується близько 40 тисяч бібліотек. Серед провідних – Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, Національна парламентська бібліотека України, Національна бібліотека України для дітей, Національна історична бібліотека України, Державна науково-технічна бібліотека України та інші.

Кількість бібліотечних працівників перевищує 52 тис. Послугами книгосховищ користуються понад 17 тис. читачів.

Фото: А. Савченко

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт