Новини

Визначені призери фестивалю естрадної пісні ім. М. Мозгового

На головній площі Хмельниччині 24 серпня підготували чимало розваг та заходів, присвячених 27-й річниці Незалежності України. Разом з цим, саме цього дня, тут відбувався фінал Фестивалю естрадної пісні імені Миколи Мозгового «Грай, музико моя».

Талановиті діти Хмельниччини тішили своїми вокальними здібностями глядачів, дарували їм свої посмішки та вітали усіх з Днем Незалежності України. Подібний захід, приурочений пам’яті талановитого українця, подолянина, на Хмельниччині проходив вперше, однак зібрав чимало бажаючих юних виконавців. Долучилась до організації заходу і команда громадської організації «За конкретні справи».

«Ні для кого не секрет, що наш лідер – народний депутат України Олександр Володимирович Герега – завжди з радістю підтримує талановиту молодь Хмельниччини. Команда «За конкретні справи» щоразу приєднується до дійства, яке об’єднує молодь, примножує таланти та тішить своєю творчістю людей. І тому нами був підтриманий Перший Хмельницький обласний фестиваль естрадної пісні імені Миколи Мозгового, а саме: забезпечили призовий фонд для фіналістів, переможців та переможця номінації «Гран-прі». В першу чергу, відзначаємо високий рівень професійності дітей, які у кожен твір вкладали свою душу, і наголошуємо, що такі заходи дуже потрібні, бо несуть в собі любов до рідної землі, визначних українців, нашої історії», – підкреслила депутат Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко.

Діти не стримували емоцій від отриманих подарунків, тішилися словами вдячності за їхній талант та оплески глядачів.

Відтак, номінацію «Гран-прі» та подарунковий сертифікат на суму 15 000 гривень отримав Микола Левін, перше місце у конкурсі та подарунковий сертифікат на суму 7 000 гривень отримала Вероніка Решетиліна, друга премія фестивалю дісталась Арману Аракеляну, а також сертифікат на суму 5 000 гривень, Кароліна Грель стала власницею третьої премії фестивалю та сертифікату на суму 3 000 гривень. Окрім цього 5 дипломантів отримали в подарунок сертифікати вартістю 2 000 гривень.

Автор: Юлія Кучер

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт