Новини

Бронзові призери спартакіади відпочивали в Карпатах

Активний п’ятиденний відпочинок для юних спортсменів, що вибороли третє місце у молодіжному проекті «Спартакіада Поділля 2018» підготував народний депутат України Олександр Герега та команда громадської організації «За конкретні справи».

Легкоатлети з Полонного, футболісти та баскетболісти з Дунаєвецького району, волейболісти з Деражнянського, туристи з Шепетівського, перетягувачі канату з Ярмолинецького, патріоти з Білогірського, тенісисти та танцівники з Красилівського районів протягом п’яти днів насолоджувались дивовижною свіжістю гірського повітря, милувалися гірськими пейзажами, пізнавали історію, мандруючи стежками знаменитого Олекси Довбуша.

«Наситити програму цікавими екскурсіями та походами, познайомити дітей з історичною спадщиною українських земель, подарувати їм незабутні відпочинок і враження – головна мета нашого народного обранця Олександра Володимировича Гереги та всієї команди організації «За конкретні справи». Це не просто діти Хмельниччини – це яскраві представники спортивної молоді, які вже сьогодні продемонстрували величезне бажання розвиватися та досягати гарних результатів. Ми вже п’ятий рік поспіль проводимо цей молодіжний проект, приурочений Дню захисту дітей. І ми на власні очі переконалися, що конкуренція з кожним роком все більша, адже діти знають, що подарунки, які ми готуємо – це мандри, які вони пам’ятатимуть все життя», – говорить керівник проекту «Спартакіада Поділля 2018» Уляна Ткаченко.

Неодмінно запам’ятається юним мандрівникам і «Полонина Перці», де можна познайомитись з гуцульськими звичаями, ремеслом, приміряти національний одяг та навіть почаювати з мольфаром. Однак, найсміливіші найбільше чекали підйому на гору Говерла, яка є перлиною не лише українських Карпат, а й всієї України. Щоправда, не завжди вона демонструє красу, яка знаходиться в її підніжжі, часом зустрічає туманом та дощиком, але враження від її підкорення у кожного залишаються незабутніми.

«Я вперше приїхав у Карпати, тому радів кожній запропоновані екскурсії. В цій поїздці я найбільше чекав саме походу на найвищу точку нашої країни – гору Говерлу. Підйом непростий, однак ми підготовлені та спортивні, тож подолали всі перепони на шляху. Звісно, через хмар, ми не змогли побачити всієї краси, але кожен з нас відчуває себе героєм, і я неодмінно повернусь сюди знову»,– говорить на вершині Говерли представник Білогірщини.

  

Не оминули дорогою і Яблуневий перевал, де проходить кордон двох областей України – Івано-Франківської та Закарпатської. Завітали і на знаменитий водопад Гук, каталися на підйомниках найбільшого гірськолижного курорту Буковель, схили якого увібралися в зелені шати карпатських трав та грибів. Одним словом діти та керівники не марнували жодної хвилини дорогоцінного часу на відпочинку.

«Для дітей – це нереальні спогади, адже більшість з них мандрує чи не вперше в житті, і вперше знайомиться з такою красою, яка знаходиться в Україні. Насправді організатори підготували для них неймовірну програму, влаштували їх у чудове місце проживання, яке знаходиться у самісінькому центрі Буковелю. Відверто, ми не сподівались на такі умови, та потрапивши сюди, просто не повірили своїм очам. Організація відпочинку дітей просто на найвищому рівні. Хочеться подякувати і народному депутату України Олександру Герезі, і кожному, хто причетний до цього проекту, адже вклад у молодь величезний, це справді стимулює їх і підштовхує до нових звершень», – ділиться враженнями Володимир Самойлюк, тренер команди з туризму Шепетівського району.

  

Задоволені та щасливі діти повертались додому, кожен дорогою говорив лише про спогади та гарний час проведення, переконували, що і надалі не залишать спорт, відтак обіцяють у наступній спартакіаді поборотись за першість.

Автор: Юлія Кучер

Відео

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Олександр Герега

Співголова політичної партії
«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

Народний депутат України, Президент Федерації важкої атлетики України


Персональний сайт